29 Ağustos 2011 Pazartesi

8 PARÇALIK LUSH ÇIKARTMAM VE YORUMLARIDün sevgiliyle Bağdat Caddesi'ndeydik.Uzun zamandır aklımda olan Lush fırsatından yararlanmak için tüm şartlar uygundu yani :) Haberiniz var mı bilmiyorum? Lushta 75 lira ve üzerinde alışveriş yaparsanız,alışveriş yaptığınız tutar kadar kış ürünü hediye ediyorlar.Ben aldığım ürünleri sizinle paylaşmak istiyorum.Yukarıdaki resimde 1 adet duş jeli eksik sadece.


İlk başta denediğim ürünlerin yorumlarını yapmak istiyorum;
*Love Lettuce maske;Bu maskeden çok memnun kaldım.Eğer istediğiniz şey gözenekleriniz açılsın,temizlensin ise doğru maskedesiniz.Benim gözeneklerim geniş olduğu için problem sürekli siyah nokta,sivilce gibi problemler çıkartıyor,bu maske bundan sonra hep benimle olacak :) Fiyatı: 75 gr 23 lira.


*Snow Fairy duş jelini henüz kullanmadım ama kokusu şahane,sakız gibi kokuyor :) Fiyatı: 250 gr 27.5 lira.
*Tea tree water ise üstünde yazdığı gibi oldukça popüler bir tonik,bende kullanan bayanların yorumlarına güvenerek aldım.Maskeyi kullandıktan sonra yüzüme uyguladım,çok rahatlattı,sürekli kullanımda gözenekleri küçültüyormuş,göreceğiz :)Bundan sonra yukarıdaki maske ile bu tonik ayrılmaz ikilim olacaklar.Fiyatı: 250 gr 26.75 lira.


*Celestial nemlendirici;Maske+tonik ikilisinden sonra bu nemlendiriciyi kullandım.Yüzümü bebek gibi yaptı,memnun kaldım.Tek sıkıntısı yüzde komple emilmiyor ve yüzde yağlı bir görüntü kalabiliyor.Ben maske,peeling gibi derinlemesine yüz temizliği yaptıktan sonra bu nemlendiriciyi kullanmayı planlıyorum :) Fiyatı: 45 gr 42.50


*Jumping Juniper kalıp şampuan;Bu şampuanda Lush'ın favori ürünlerinden.Eğer saçlarınız yağlı ise sizi mutlu edebilecek bir ürün.Lush'ın bir adet kalıp şampuanın 750 gr'lık sıvı şampuana denk geldiği yönünde iddiası var,deneyip göreceğiz.Benim saçlarım boyalı olmasına rağmen dönemsel olarak yağlanabiliyor.Özellikle en son Garnier marka boya kullandıktan sonra saçlarım o kadar yumuşadıki,kendimi bildim bileli saç kremi kullanırım,artık saç kremi dahi kullanmıyorum.Herkes yumuşak saç sever belki ama ben saçlarım azcık gıcır gıcır olsun istiyorum,o yüzden bu şampuana atladım. Fiyatı:55 gr 19.75


*Bu maskeleri ise denemem için tester olarak verdi ilgili Lush çalışanları.Sağdaki maske dün akşam annem tarafından denendi ve memnun kalındı.Sol taraftaki maskenin Cupcake olduğunu düşünüyorum sağdaki maske ise killi gibi ama adı ne emin değilim,bilen varsa bizi de aydınlatsın.Bu arada unutmadan Lush'ın maskelerini buzdolabından saklamanız gerektiğini unutmayın.


*Sweetie Pie duş jölesi: Bu ışıltılı parlak şey bir duş jölesi.Eğer sizde kendinizi şımartmayı seviyorsanız,mutlaka duş saatlerinize bu ürünü dahil edin derim.Minicik bir parçasını duş lifiniz ile köpürterek kullanıyorsunuz.Fiyatı: 100 gr 9.5 lira.

*Vücudumda çatlaklar olmasına rağmen,maalesef krem sürmeyi sevmiyorum.E bu durum çatlaklarımı daha da azdırıyor.Eğer sizde benim gibiyseniz,duştan çıkmadan önce bu ürünü tüm vücudunuza sürüyorsunuz krem gibi ve daha sonra durulanıp çıkıyorsunuz,ta ta krem sürme seansınız bitti bile.Oldukça pratik bu ürünün adı A Ring of Roses ve fiyatı: 100 gr 12.75 lira.


Bu ürünlerin içinde eksik olan Trump adlı duş jeli çünkü kendisi erkek arkadaşıma hediye edildi.Yağlı vücutlar için birebirmiş.Fiyatı:250 gr 29 lira.


Evvet tüm bu ürünlere 95 lira verdim.Benim için oldukça hesaplı bir alışveriş oldu,doğal ürünlere para harcadığım için de içim rahat.Umarım size de yardımcı olabilmişimdir. :))


Mughetto sırf alışveriş mi yapıyorsun diyorsanız,alttaki postumu gözden kaçırmışsınız demektir,yeni yaptığım cici tarak tokalar,çantalar ve bilezikler için bir alttaki posta tık tık!

0 yorum:

Yorum Gönder