11 Ağustos 2011 Perşembe

AMERİKA SİPARİŞLERİM

Dün gece bir çırpıda Amerika'dan siparişlerimi verdim. Nişan bohçası için vücut bakım ürünleri alacaktık ve ben geçen Amerika siparişimde Bath and Body Works'ten üç adet travel size body mist almıştım,beğendiğim kokunun komple setini alacaktım.Ancak bir önceki siparişimi onaylayan Bath and Body Works,bu sefer siparişimi iptal etti.Sebep ise kredi kartımın Türk adresli olması.E peki neden bir önceki seferde problem çıkartmadı,üstelik iki sipariş arasında 2 hafta falan olmasına rağmen,anlayabilmiş değilim.Kredi kartımın adresini değiştirip,sipariş için şansımı zorlardım ama Victoria's Secret candır dedim,siparişlerimi oradan verdim.

Kokuları hakkında hiçbir fikrim yoktu açıkçası.Love Spell' in kokusunun çok beğenildiğini bildiğim için ve notalarında vanilya ve beyaz yasemin olduğu için tercihim bu yönde oldu.Bohça için 1 adet body butter,1 adet mist,1 adet shower gel aldım.

Daha sonra uzun zamandır denemeyi planladığım kuru şampuandan bir adet attım sepete ve kokuları hakkında fikrim olsun diye bazı mistlerin minik boylarından oluşan gift setten...Bu ürünleri bohçaya koymayacağım tabiki, günlük kullanım için aldım.

Dün bohçaya koyacağım makyaj malzemelerinin çoğunu Mac'ten aldık.Mac'in fondötenlerinden emin olamadığım için Clinique'ten fondöten almaya karar verdim ve bu amaçla Sephora'ya gittim.Ancak kendimi bir anda Benefit standı önünde yüzüme makyaj yapılırken buldum.Makyajımda aşağıdaki 2 ürün kullanılmıştı.


Gorgeous fondöten kabında çok yağlı gözüküyordu.Fondötene bakışlarımı yakalayan bayan, yağ değil su bazlı olduğunu ve hassas ciltlere uygun bir fondöten olduğunu söyledi.Ayrıca çok kapatıcı bir üründü ama yüzüm parlayacakmı düşüncesi hala aklımın bir köşesindeydi.Daha sonra fondötenin üzerine Hello Flawless pudra uygulandı ve oldukça güzel bir görüntü ortaya çıktı. Ürünlerden emin olamadığım için satın almadan çıktım Sephora'dan.Yaklaşık 1 saat sonra aynaya baktığım zaman ürünler yüzüme çok güzel oturmuştu ve parlama yapmamıştı fondöten.Kapatıcılığı da oldukça iyiydi. Eve geldiğim zaman kendi sitesinden siparişimi verdim. Bu 2 ürün Sephora'da 150 lira civarı,Benefit'in kendi sitesinde ise tax ve Amerika içi shipping dahil 74 dolara geliyor.


Ve son olarak uzun zamandır almayı planladığım Sigma Complete Kit'i satın aldım.Bu sette bohça için değil,günlük kullanım için.
Nişan hazırlıklarımı olabildiğince yazmayaca devam edeceğim.

0 yorum:

Yorum Gönder