23 Ağustos 2011 Salı

BUGÜNLERDE KULLANDIĞIM MASKELER


1) TEA TREE FACE MASK : Lekeli ciltler için öneriliyor.Ben sivilce lekelerim için aldım ama düzenli kullanmadığım için kesin birşey söyleyemem.Tek bildiğim maske kullanmayı seviyorum.Birde bende bu serinin akşam yatarken sürülen onarıcı kremi var aklınızda olsun.Bu tarz ürünler arayanlar vardır belki.

2)ORIFLAME PURE NATURE Purifying Clay Mask : Bildiğimiz kil maskesi. Uygun fiyatı ile bir köşede bulunması gerekenlerden.

3)ORIFLAME PURE NATURE Exfoliating Peel-Off Mask: Aslında soyulan maskelere karşı antipatim var,hep gereksiz görmüşümdür.Ancak en son Oriflame kataloğunda 2 adet maskenin sadece 12 lira olduğunu görünce yıllar sonra tekrar deneme ihtiyacı hissettim. Malum peel-off tarzı maskeler büyük gözenekler için öneriliyor.

4) BIOTHERM BIOPUR: Bu maskenin iddiası 1 dakikada gözenekleri açmak. Dakikalarca yüzünde maskeyle dolaşmak istemeyen bayanlar için birebir.

Oriflame ürünlerini ilk defa deniyorum,blog sayesinde tanıştığım çok cici bir bayan sayesinde..Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim.

Son olarak,bu maskelerde iyiler hoşlar ama ben Lush taze yüz maskelerimi özledim :/

0 yorum:

Yorum Gönder