17 Ağustos 2011 Çarşamba

CHERRY CULTURE SİPARİŞİMİN DETAYLARI VE ÜRÜN TANITIMLARI


Yeni bir Cherry Culture siparişi ile karşınızdayım :))  Bu seferki siparişin amacı; Nude on Nude Natural Look Kit idi.  Hazır indirimde yakalamışken Cherry'i, uzun zamandır denemek istediğim krem allıklardan ve 1 adette lipstick sepete attım.
Tanıtımlara krem allıklar ile başlayalım ;Krem allıkların en büyük özelliği, yüzde oldukça doğal durmaları. Şu zamana kadar krem allıklara bulaşmamış olmam bir kayıp! :) Fiyatlarına göre performansları oldukça güzel. Krem allıkları MAC'in fondöten sürmek için kullanılan duo fibre fırçaları ile sürüyorum ben. Rose Petal Cream Blush daha doğal duran bir allık, Glow Cream Blush ise sanki daha yeni koşmuşsunuz da yanaklarınız pembeleşmiş gibi duran bir allık.


Her siparişime lipsticklerden eklemeyi adet edindim. Malum fiyatları çok çok uygun, yapıları da oldukça güzel. Nyx Round Lipstick ' lerden Medusa rengini ekledim sepete.Kış olunca gözüm hep koyu renklerde.... Ruj metalik bir bitirişe sahip. Ben normalde metalik bitirişli rujları pek sevmem. Ama bu rujun rengi benim ten rengime ve göz rengime çok iyi gitti, beğendim. 

 


Nude on Nude Natural Look Kit'in tanıtımlarına geçelim;

Bu palet Urban Decay Naked Palette'e benzerliği ile dikkatleri kendisine çekmişti. Ben de şu sıralar Naked Palette'e ulaşmak çok zor olduğu için, bu palete bir şans vermek istedim. Çünkü bu palet benim en sık kullandığım renklerden oluşuyor.Son olarak Glow Cream Blush'ı ve Medussa Lipstick'i kullandığım makyajımdan ufak bir foto ekliyorum.


0 yorum:

Yorum Gönder