28 Ağustos 2011 Pazar

CHERRY CULTURE SİPARİŞİMİN DETAYLARI VE ÜRÜN TANITIMLARIBugün sizinle Cherry Culture siparişimin detaylarını paylaşacağım. Bu Cherry Culture'den 3. siparişim oldu sanırım. Tüm siparişlerim ortalama 1 haftada taa Amerika'lardan buraya problemsiz geldi. Cherry Culture'den sipariş vermemin en büyük sebebi NYX ürünleri. NYX'in ürünlerini çok beğendiğimi daha önceden de çok defa söylemiştim. NYX ürünlerini beğendikçe ve internette araştırdıkça bu markanın ürünlerinin MAC ürünleri ile kıyaslandığını gördüm. Özellikle bazı farlarının MAC farlarına dupe özellikte olduğu yazılıp çiziliyor. Dupe listesini görmek için şuraya tıklayabilirsiniz.


Benim aldığım NYX Iced Mocha'nın Mac Satin Taupe'un dupe u olduğu söyleniyor. Aynı şekilde NYX Mermaid Green'in de MAC Humid'in dupe u olduğu söyleniyor. Bende MAC'in bu farları olmadığı için karşılaştırma yapamıyorum maalesef.
Daha önceki NYX siparişlerimde de aldığım ve severek kullandığım lipsticklerden de attım sepete 2 tane. Aldığım renklerden biri çok koyu diğeri çok açık çıktı, kullanabilirmiyim bilmiyorum. *_*  NYX Round Lipstick Swatch'larına şu siteden göz atabilirsiniz.


Sepete attığım diğer ürün ise NYX Purple Smokey Kit oldu. Bu ürüne göz atalım;
Lydia 'nın yeşil gözlerine çok yakışır gazı üzerine almış bulunuyorum bu paleti, iyiki almışım :))


Aldığım diğer ürün NYX Concealer Jar. Bu ürünün de MAC Studio Finish Concealer'a çok benzer olduğu söyleniyordu kozmetik forumlarında. MUA puanı da oldukça yüksekti. Deneme amaçlı attım sepete.


Ve son olarak, aslında siparişi vermemdeki en büyük etken olan Beauty Blender'lar. Aslında ben Sephora marka Sponge aldım ama BB'leri de denemek istiyordum. Beauty Blender nasıl kullanılır diyorsanız, tık tık.


Siparişin detaylarına göz atalım;
Aldığım rujları kullanıp kullanamayacağımdan emin olmamakla beraber yine de memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Özellikle uygun fiyatlı ve kaliteli far arayan arkadaşlara NYX markasını tavsiye ederim. Benim göz makyajımda en sık tercih ettiğim farlar,paletler bu markanın ;)

0 yorum:

Yorum Gönder