14 Ağustos 2011 Pazar

FARLARI LINER OLARAK ÇEKMEK İÇİN FIRÇABody Shop'tan bu far fırçalarını aldıktan sonra far sürme konusunda çok zayıf olduklarını farkettim. Kıl yapılarından dolayı farı geniş bir alana yaymaları neredeyse imkansız zaten. Çünkü kılları az,sık ve sert yapıdalar.Bir kenara kaldırmıştım, elim bunlara hiç gitmiyordu *_*

Derken makyaj uygulamalarım sırasında alt kirpik dibine farları liner olarak çekmek için bir fırçaya ihtiyacım oldu. Ve gözüme bu fırçalar takıldı.
Body Shop bence bu fırçaları yanlış sınıflandırmış, bunlar far fırçası değil, liner fırçası! Farları tutmaları, düz bir hat halinde uygulamaları gerçekten çok iyi.ELF'in Party Eyeshadow Palette'inden numaralandırdığım renkleri ilk önce soldaki daha sonra sağdaki fırça ile uyguladım. Soldaki fırça farı daha geniş bir hat halinde uygularken sağdaki fırça daha dar bir hat halinde bir kesik bir bitiriş ile sonlandırarak uyguluyor.


Ve sonuç;


Unutmadan; bu fırçalar farları çok iyi tuttuğu için dökülme problemi yaşamadım. Ama siz dökülme problemi yaşıyorsanız, fırçanıza farınızı aldıktan sonra fırçanıza uzaktan bir fıs Fix+ sıkarak, bu problemden kurtulabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder