20 Ağustos 2011 Cumartesi

''Stockholm'e gelin,düğünümüz var''

19 Haziran,Stockholm için büyük gün;çünkü İsveç Prensesi Victoria ve nişanlısı Daniel koskocaman,herkesin davetli olduğu bir düğünle evleniyorlar..
Asıl önemli olay; İsveç prensesinin aşık olduğu adamın fitness hocası olması ve kraliyet ailesinden gelmediği için aile tarafından istenmemesi..Bu hikaye ancak masallarda olur diyebilirsiniz ama cidden gerçek..
Daniel fakir ama gururlu bir fitness hocası olduğundan prensese layık görülmemiş ve yıllarca bu evliliğe izin çıkmamıştı:)
Sonunda izni koparan çift 19 Haziran'da evleniyor ama bu öyle bildiğiniz aile arası düğünler gibi olmayacak..'Love Stockholm' adı altında 2 hafta boyunca şehrin her yerinde büyük kutlamalar,konserler ve eğlenceler olacak..2 milyon turistin sırf bu düğün ve kutlamalar için Stockholm'e gelmesi bekleniyor..Tabii İsveç de bu düğün sayesinde baya bir reklam yapmayı,turistlerin alacağı hediyelik eşyalarla güzel gelirler elde etmeyi planlıyor..
Eğer sizin de fırsatınız olursa,yolunuz düşerse gelin düğüne davetliyiz,gelemezseniz de ben buradan size neler olmuş anlatırım merak etmeyin:)

0 yorum:

Yorum Gönder