24 Ağustos 2011 Çarşamba

KARGOSAL PROBLEMLER VE STRAWBERRY SİPARİŞİM !


Son zamanlarda bana gelen giden kargoların haddi hesabı yok..
Bir yandan yarışmada kazanan arkadaşların hediyelerini kargoluyorum,bir yandan bana gelen kargolarla uğraşıyorum :))
Biliyorsunuz yakın zamanda cheapsmells'ten, strawberry'den ve e.l.f.'ten siparişim oldu..Neyseki üçüde sağ salim elime ulaştılar.
Ancak ebay den bir satıcıdan aldığım kuru kafa desenli fularım hala yok ortalıkta..Airmail yolu ile geliyor ve postanadeki adam 20 günde ancak gelir dedi,halbuki satıcının sayfasında ortalama 10günde geleceği yazıyordu,palavra..Araya bayramda girdi maalesef,eğer bu haftada ürün elime geçmezse bu işte bir yanlışlık var demeye başlayacağım. Paypal ile ödedim, acaba herhangi bir çare var mı? Bu arada ürünü 13 Kasım'da sipariş etmişim yani 17 gün önce.


Neyse ki bu seferki siparişlerim beni hiç hayal kırıklığına uğratmayan çilek ve e.l.f. ten.Bayramın ilk günü e.l.f. in free shipping kampanyası neticesi 3 adet fırça siparişi verdim.Bu sabah kargolandığı ile ilgili cep telefonuma mesaj geldi.Dün akşam çilek ten verdiğim parfüm siparişim de bu sabah kargolanmış.Kargolama konusunda çilek kesinlikle daha hızlı.Aynı gün kargolanan 2 ürünümden hangisi daha hızlı gelecek,göreceğiz.


Aldığım ürüne gelirsek, Mont Blanc marka parfüm..Bu parfümü çook uzun zaman önce bir parfümeride koklamış ve kokusuna bayılmış,alma planları kurmuştum.Ama öğrenci bütçem izin vermemişti sonra da unuttum gitti zaten.Ta ki çilek te bu kampanyayı görene kadar..Fiyatı çok uygun.Kargo ile beraber 40 lira ödeyeceğim. (Çilekte tek başına parfüm siparişlerinizde ürünün %10 u kadar kargo ödemeniz gerekiyor,ancak parfüm yanında herhangi bir bakım veya makyaj ürünü alırsanız kargo ödemiyorsunuz.)
Bu parfümden aranızda kullanan var mı?
Bayram bayram kargosal problemlerle başınızı şişirdim :))
Sevgiler.

0 yorum:

Yorum Gönder