18 Ağustos 2011 Perşembe

KOSKOCAMAN BİR KOZMETİK POSTU [İNDİRİM GANİMETLERİ PART-1]

Yarın nispeten daha kolay bir sınavım varken,fırsat bilip size en son yaptığım alışverişlerden bir kozmetik postu hazırladım.Buyrun bakalım;

**She kozmetik ürünlerini kullanmayı düşünmüyordum açıkçası sadece şirin ambalajlarına bakıyordum,geçiyordum.Sonra Boyner'de kasadayken glosslarını gördüm ve denemek için hemen bir tane kaptım.İlk denediğim She lipgloss birinci sıradaki renk oluyor.Işıltılı coral bir renk,kodu J27..Daha sonra Gratis'te bir kampanyaya denk geldim,she ürünlerinden 1 alana 1 bedava vardı.Fazla vaktim yoktu,hemen gözüme hoş gelen 2 lipgloss daha aldın.Gratis'te She lipglossların fiyatı 6 lira civarındaydı,yani tanesi 3 liraya denk geldi.Bana sorarsanız bu fiyata bu kalite çok şükela! :) 2.sıradaki glossun yapısı ilkiyle aynı,ışıltılı ve pembe mor alttonlu bir ürün,kodu J210. En son sıradaki gloss ise pembe,fuşyaya yakın bir renk,çok gösterişli.Üç rengi de ayrı ayrı seviyorum.Merak edenler için ağır bir kokusu veya tadı yok.Çok yapış yapış da değiller.Benden kocaman bir alkışı hak etti She markası açıkçası.
Aşağıdaki resimlerde sıraları karışmış,sıra bakımından üst resmi baz alın.


**Lipglosslardan rujlara geçelim.Soldaki ruj Loreal'in yeni serisinden.Resimde her ne kadar belli olmasa da şahane bir rengi var ve şahane yapıda bir ruj.Aşık oldum,o kadar söyleyeyim :)) Bendeki rengi Feel Pink.Rujun yapısına gelirsem,resmen krem gibi sürülebilen,dudakta hiç kalıntı bırakmayan,dudakla bütünleşen,dudağın rengini örterek çok doğal bir pembe ton ortaya çıkartan bir ruj.Ayy ne desem boş,bu rujdan stok yapasım var resmen!Fiyatı Gratis'te 17 lira.Bir de kampanyası vardı,onu da aşağıda paylaşacağım.
Sağdaki ruj ise Elizabeth Taylor marka,tam anlamıyla fuşya renk bir ruj.Bu rujun kabını beğendim,tam ortasında minik taşlar varmış gibi bir kemeri var ayrıca dışı komple aynalı ve dore rengi.Bu rujda beni rahatsız eden 80'lerden kalmaymış hissiyatı yaratan ruj kokusu oldu.Flormar'ın eski rujlarında vardı ya hani...Ben ruj kokusunu pek sevmem.Yılbaşından önce Çilek indiriminden 10 liradan daha az bir fiyata almıştım.
Soldaki Loreal/Feel Pink, sağdaki ise Elizabeth Taylor/Passionate rujun swatchı.


**Loreal rujun kampanyası ise işte soldaki ürün.Daha doğrusu o ruju alana Loreal'in tüm rimelleri %50 indirimli idi.14 lira olan bu rimel 7 liraya geldi.Son zamanlarda Watsons'tan sonra favorim Gratis galiba!
**Elf en son free shipping yaptığı zaman arkadaşımla sipariş verdik.Ben kendime engel olarak sadece 2 parça aldım.Birisi studio serisinden yukarıdaki concealer pencil.Pratik bir ürün,bir tarafı kapatıcı,diğer tarafı fırça,makyaj çantasında az yer kaplar ve çok iş görür.Edinmekte fayda var.
 Bir de Elf'in allıklarından Flushed rengini aldım.Bende Shy ve Innovence var ama tenim açık renk olmasına rağmen bana çok açık olmuşlardı,bu renk nispeten daha oldu gibi..Ama oldukça iddiali bir renk..Çünkü tam bir fuşya! Elf'in allıklarının boyutunu merak edenler içinde uygulamalı anlattım.İşte avucumun içi kadar! :)
**Son olarak Body Shop indiriminden bir parfüm bir de body mist aldım.Body mist miss gibi şeftali kokuyor ve 11 liraya falan düşmüştü.Parfüm ise oldukça fresh,günlük bir koku,17 lira falandı.Ben ikisini de hafif kokmak istediğim günler için,çanta parfümü olarak aldım.


Vee upuzun kozmetik postumuzun da sonuna gelmiş bulunmaktayız.

0 yorum:

Yorum Gönder