13 Ağustos 2011 Cumartesi

MERVE & SIU & KARAMEL & MUGHETTO BULUŞMASI


Bugün çok hoş bir gündü.Üç tane çok cici bloggerla buluştuk.Siu, Merve ve Karamel... Beraber Yeşilköy Pazarı'na gittik.Gezdik, dolaştık, çok baktık, az aldık :)) Sanırım alışveriş günümüzde değildik.Ben ve Karamel ilk defa Yeşilköy Pazarı'na gittiğimiz için tezgahlara çok aşina değildik,etrafımıza bakındık.Siu ve Merve yakın oturdukları için ezbere biliyorlardı,rehber oldular bize.
Daha sonra gelin adayımız Siu mobilya bakmaya gitti, bizde kızlarla Capacity'de Midpoint'e gittik.Çok güzel bir yemek,lezzetli tatlılar ve doyumsuz sohbetle saatler nasıl geçti anlamadık.Rahat 1-2 saat daha otururdum ama İstanbul trafiğini hesaba katarak istemeye istemeye ayrıldık.En yakın zamanda tekrar buluşacağız ama..

Hem çok cici hem çok marifetli aynı zamanda da ince ruhlu Merve'cim hepimize birer tane taç armağan etti.Onun o özenli tasarımlarına sahip olduğumuz için çok mutlu olduk,burdan bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine.
Mervenin taçlarına göz atmadan geçmeyin,hepsi süperler.Pasajı için tıklayın!
Sohbetten ve gezip tozmaktan resim çekmek aklımızın ucuna bile gelmedi açıkçası,bir dahaki buluşmaya bu detayı atlamayalım kızlar.

0 yorum:

Yorum Gönder