11 Ağustos 2011 Perşembe

MUGHETTO' DAN HABERLER [ beni rahatlatacak birşey söylemek isteyen?? ]
1)Hiç aklımda yokken bu zımbalı babeti aldım.Aslında taba rengi daha çok hoşuma gitmişti ama numarası kalmamıştı.Bende siyahını aldım.Fiyatı 60 lira,markası Nine West.


Babeti aldıktan sonra bu kemeri Peacocks'ta gördüm,indirimde 7.5 lira idi.Babetime uyar diye düşündüm ve sepete onuda ekledim :)2)Laçin'de duyduktan sonra Golden Rose 'a gidip indirimli ürünlerden bende edindim.2 adet ruj,bir adet allık aldım.Rujlar 2.5 lira allık ise 3.5 lira idi.Resimler daha sonra...3)Mango Outlet'ten çok güzel 3 tane blazer ceket aldım.Krem ve siyah tonlarında.Mango outlete mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.Ceketler çok ama çok ucuz.Resimler daha sonra..


4)Loreal'ın Dermo Expertise serisine başlıyorum.Süt-tonik ve nemlendirici.Birkaç gün sonra ürünler ile ilgili yorumlar burada olacak..


5)Elf'te kargo ücretinin 1 pound olduğunu duyduktan sonra ilk siparişimi verdim.2 tane fırça,1 tane takma kirpik ve 1 tanede kapatıcı.Hepsi 17 lira tuttu. :))


6)Saçımı boyattığımdan beri bu şampuanı kullanıyorum.Çok çok memnunum.Tavsiye ederim.Marka: Down Under Naturals.Watsons'ta bulabilirsiniz.Doğal bir şampuan.Kozmetik bir ürün değil.Kokusu ise sakız gibi,bayılıyorum.Şu anda kampanyada 7 lira.

EDIT: Bloguma şöyle bir göz attımda, 7 Ağustos'tan bugüne kadar,yani sadece 2 haftada tam 3 adet ayakkabı almışım..Tamam 2'sini zaten annem ödedi,birinide ben kartımla aldım ama kartımıda babam ödüyor.Cebimden para çıkmadı neticede..Ama sanki çok gibi :(( Kriz,krizin etkileri vs derken n'oluyor bana böyle...Evet fiyatları çok çok uygundu ama...Yinede...Poffff....Beni rahatlatacak birşey söylemek isteyen ???

0 yorum:

Yorum Gönder