25 Ağustos 2011 Perşembe

NİŞANA 3 KALA

Nişana 3 gün kaldı... Tel gibi gerginim. Sinir stres had safhada. Alt tarafı nişan, şimdiden böyle olursan düğün zamanı ne yapacaksın diyen seslerinizi duyar gibiyim. Nişan organizasyonumuzun da düğünden pek bir farkı yok aslında. Bir gelinlik giymeyeceğim o kadar. Onun dışında, 5 saatlik kuaför randevusundan tutun da, stüdyoda fotoğraf çekimine; mekanda çıkış müziğinden,dans müziğinden,pasta müziğinden tutunda, masa düzenine kadar herşeyle yine uğraşıyoruz.

Bir de üstüne üstlük bohça telaşesi var ki, meğersem alması en zevkli kısmıymış. Onu yerleştirmesi,düzenlemesi,süslemesi başlı başına saatler süren sabır ve emek işi. Neyse ki bana bir arkadaşım yardım etti de,daha rahat hallettim. Sonuç çok güzel oldu o ayrı, süslü püslü sandık,bohça resimlerini de birkaç güne paylaşırım.

Nişan hazırlıklarını blogda paylaşmamın en büyük sebeplerinden biri, bu dönemi yaşayan insanlara rehber olması idi. Şimdi sıkı durun en büyük tavsiyemi veriyorum; hiçbir şey kalmadı ya herşey hazır diye düşünüp, son haftaya bir sürü şey sıkıştırmak zorunda kalmayın. Davetiye dağıtması,bohça hazırlaması,kuaför ve stüdyo gezip karar vermesi,dans müziğinde prova derken... Nişana 1 kala benim gibi olabilirsiniz. Neyse çok uzattım!!

Yarın cümbür cemaat bohça getirmeye gelecek erkek tarafı. Benim bilmediğim,görmediğim bir sürü adet; öğrenmeye çalışıyorum. Ben de hem kafam dağılsın,hem yarına işim azalsın diye akşam akşam girdim banyoya. Bir elimde deterjan, bir elimde çamaşır suyu ovaladım durdum. Şu anda zehirlenme tehlikesi geçiriyorum.

Temizlikten sonra da kozmetik dolabımı bir elden geçirdim,kullanmadıklarımı ayırdım kaldırdım..Sizinle resimleri paylaşıyorum.

Bildiğiniz gibi üst rafta, elimin altında olmasını istediğim bakım ürünleri var genelde.Alt rafta en sık kullandığım makyaj ürünleri. Elf paletler ve Mac Pro Longwear tanıtılmayı bekleyen ürünler. Nyx paletler de en sık kullandığım ürünler olduğu için elimin altında devamlı.


Fırçalarımın ufak bir kısmı..


Bu post hem dertleşmek,hem de kafa dağıtmak için girilmiştir.

0 yorum:

Yorum Gönder