14 Ağustos 2011 Pazar

PEMBE PELUŞ İLE ELCA ÇIKARTMASI


Bugün PembePeluş ile buluşup uzun zamandır gitmeyi planladığımız Elca'ya gittik.Ben daha önceden bir kere gitmiştik ama blogda paylaşmamıştım.İlk birbirimizle kaynaşmamız Mac,Bobbi Brown,Clinique standlarında ürün karıştırırken gerçekleşti yani :) Aa buna bak,aa şuna bak derken 1.5 saat geçmiş farkında bile olmamışız,bıraksalar daha da kalırdık ama paralar suyunu çekmeden kaçalım dedik. Ben özellikle cilt bakımı konusunda PembePeluş'un fikirlerine çok güveniyorum,son zamanlarda birşey almadan önce ona danışıyorum,kendisi içeriğini inceledikten sonra bana onay veriyor ve ben öyle alıyorum,hatta takılıyorum ona 'Sen şimdiye kadar neredeydin?' diye.

Ufak sıyrıklarla atlattığımız Elca gezimizden benim payıma düşenlere gelirsek;

-Mac Yılbaşı Seti ( içinde; melon pigment & rich ground fluidline & zoomlash mascara & 209se fırça mevcut. ) : 38 Lira olması lazım.
-2 adet paint pot ( sağdaki electrosky soldaki otherworthly ) : Tanesi 5 lira.
-Bobbi Brown Pot Rouge for Lips and Cheeks ( Coral renginde ): 30 lira
-Clinique Pore Minimizer Instant Perfector: 25 lira

Son olarak aldığım tüm ürünleri beğenerek aldım,kasaya doğru giderken 3 adet farı çıkarttım sepetimden fazla açılmamak için.. Ama sanırım en çok Bobbi Brown marka dudaklar ve yanaklar için kullanılabilen Coral tonlarındaki ürünü beğendim,en fazla ona para vermiş olsamda,Bobbi Brown sağolsun :)


İşte böyle..Son olarak Metrocity'de Twist'e girdik ve bir sürü mağazada arayıp bulamadığım tişörtü buldum,PembePelus bana uğurlu geldi.

0 yorum:

Yorum Gönder