27 Ağustos 2011 Cumartesi

SALI PAZARI GANİMETLERİM VE İÇİMDE BİR ÇIĞ GİBİ BÜYÜYEN LEOPAR AŞKI


Bugün farkettimde, gözlerim heryerde leopar desenine kitlenir oldu. Ben ki annem leopar desenini seviyor diye onla dalga geçer,çok alaturka ve kadınsı bulur, dahası sevmezdim, evet sev-mez-dim... Hatta 1 sene öncesine kadar da sevmiyordum.Ne oldu birden de hayatıma pat diye girdi bilmiyorum..İşte bunlarda bugün pazardandan aldığım ufak tefek şeyler;

Siyah-beyaz leopar desenli tayt: 5 lira

Leopar ve bilimum hayvan desenli şalların tanesi: 2 lira

Siyah elbisemle giymeyi planladığım tayt-çorap: 3.5 lira.


Elbiselerimi asmaya bayıldığım cicili askılar,5'li paket: 5 liraİşte benimde bugünkü ufak çapta pazar gezim böyle sonuçlandı.Aklımda diz üstü çoraplardan almak vardı ama siyah ve gri renk kalmamıştı.Herkes diz üstü çoraplaramı hücum etti yoksa,nedir? :)

Günün anlam ve önemine değinmeden bu postu asla bitiremem..
Bugün 10 Kasım.
Ne yazık ki erken denilebilecek bir yaşta Ulu Önder Atatürk'ü kaybettiğimiz talihsiz gün.
Sabah Bakırköy sahilinde,okulun servisinde oturmuş servisin kalkmasını bekliyordum,gözüm de saatimdeydi bir yandan..Saatin 9'u 5 geçe olmasına az kalmıştı,birden bir siren sesi duydum ve hemen indim servisten,saygı duruşuna geçtim.Yolda arabalar durmuş,herkes arabasından inmiş,kornasına basıyordu.2 dakika boyunca herkes durdu,herkes saygısını gösterdi,herkes tepkisini gösterdi..Ve bu sene gözümden 2 damla yaş düştü..
Her zamankinden daha fazla özlüyorum seni Atam.


0 yorum:

Yorum Gönder