29 Ağustos 2011 Pazartesi

STRAWBERRY SİPARİŞLERİM GELDİ ve Favori Body Shop Rujum


Bahsettiğim Strawberry siparişlerim geldi.

Çok sağlam ve özenle paketlenmiş şekilde elime ulaştı.Bu benim Strawberry'den 3. yada 4. siparişim.Şu ana kadar hiç kötü bir süpriz ile karşılaşmadım.

Seçtiğim yüz ürünlerinde ton problemi yaşamadım.İkisi de cilt rengime uygun geldi.Eğer sizin medium beige tonlarında bir cilt renginiz varsa benim seçtiğim ürünleri 
seçebilirsiniz.

Hediye olarak gönderdikleri Revlon marka ürünün tüpte olması ve kullanışlı kapağı benden tam puan aldı, oldukça hijyenik.YSL rujum ile de tam anlamıyla aşk yaşıyorum.
O kadar güzel ki!
Yves Saint Laurent yazan kısım dönüyor ve altından fuşya mat ruj çıkıyor tekrar döndürdüğünüz zaman ise turuncu parlatıcı çıkıyor.Tekrar döndürüncede ayna haline geri dönüyor.Süper,dahiyane :)
Ayrıca tepesindeki logosu da aslında bir ruj fırçası,oradan çıkabiliyor.
Kısacası çok kullanışlı,ergonomik bir tasarım.
Dahası şahane renkler,çok çok canlı.
Kısaca bayıldım.
Almayı düşünenler hiç tereddüt yaşamasın bence.Size yazmadığım bir kozmetik alışverişim daha oldu.Geçenlerde Body Shop'ta tüm makyaj ürünlerinde %25 indirim vardı.Bende bu çok tatlı-doğal pembe ruju aldım.Hergün sürdüğüm ruj haline geldi.Doğal bir barbie pembesi ruj olarak anlatabilirim size,kesinlikle yapmacık bir renk değil.Ayrıca dudağı çok güzel nemlendiriyor.Sanırım 18 liraya düşmüştü.

Ayrıca bakmadan geçmeyin arkadaşlar.
Son 2 gün.( tık,tık )

0 yorum:

Yorum Gönder