27 Ağustos 2011 Cumartesi

LAZER EPİLASYON İLE İLGİLİ ACİL YORUMA İHTİYACIM VAR

Merhaba


DİKKAT BAYANSAL BİR MEVZUDUR!


Şu anda fikirlerinize ve tavsiyelerinize çok ihtiyacım var, o yüzden acil bir şekilde bu postu giriyorum. Bir süreden beri lazer epilasyona başlamak istiyordum ama nereye gitmeli,hangi makineyi tercih etmeli falan kafam çok karışıktı. Bugün Estetech 'in Maltepe Şubesi'ne gittim ve biraz bilgi aldım. Aslında ben Alexandrite cihazı ile ilgili güzel yorumlar okumuştum ve o cihaz ile epilasyon yaptırmak istiyordum. Müşteri temsilcisi bu cihazın Mecidiyeköy şubelerinde olduğunu ancak ellerinde olan cihazın Alexandrite cihaza göre daha güzel sonuçlar alan bir cihaz olduğunu söyledi. Ellerindeki cihaz IPL Ellipse.. Ben IPL cihazlar ile ilgili olumlu yorumlar okumadığımı ve bu makinenin lazer epilasyon amaçlı olmayan bir cihaz olduğunu duyduğumu belirttim. Ancak müşteri temsilcisi ilk çıkan IPL'ler için bunun geçerli olduğunu ama ellerinde son teknoloji bir cihaz olduğunu belirtti. Kafam tabi ki karmakarışık.


Onun dışında, lazer epilasyonun süreci şu şekilde; gitmeden önce komple tüylerinizi temizliyorsunuz ve temiz bir şekilde gidiyorsunuz. Bacak için 6 ayda bir, genital ve koltuk altı için 3 ayda bir gidiyorsunuz; amaç tüylerin aktif olduğu dönemi yakalamak. Tüylerden 4 seansta kurtulacağınızı ve maksimum 2 seans daha gitmenize gerek olacağını söylüyorlar. Açık renkli tüyleri görmüyor ve onlara pek faydası olmayacağını söylüyor.


Benim sizlerden ricam bu konuyla ilgili doğru bilgi sahibi olanların yorum bırakması. Kulaktan duyma bilgilerden daha çok net bilgilere ihtiyacım var *_* Çok kafam karıştı ve yarın gidip ödeme yapmam lazım. 


IPL Ellipse ile ilgili bilgisi olanların ve bu cihaz ile epilasyon yaptıranlar da ne durumda olduklarını belirtirse çok memnun olurum.


EK: Bu arada sanırım I2PL..

0 yorum:

Yorum Gönder