15 Ağustos 2011 Pazartesi

ÜRÜN TANITIMLARI; Biotherm & Christian Dior & Nars


Bugün size birkaç ürün tanıtacağım.

Diorskin Nude Natural Glow Hydrating Make-up SPF10  fondöteni, Biotherm Aquaradiance Loose Powder' ı  ve Nars Blush and Bronzing Duo'yu Çilek'ten aldım.

İlk önce Nars Orgasm-Albatross Duo ile başlayalım. Bu ürün oldukça popüler bir ürün aslında,bloglarda ve forumlarda sık sık adını duyduğunuzdan eminim. Ürünün fotoğraflarını bir arkadaşım için paylaşacağım,kendisi rica etmişti. Tam emin olmamakla birlikte Çilek'ten 50 lira civarına almıştım.

Bu ürünün bir tarafı içinde altın ışıltılar mevcut olan bir aydınlatıcı,öbür tarafı ise pembe tonlarında yine içinde altın ışıltılar mevcut bir allık.
Diorskin Nude Natural Glow Hydrating Make-up SPF10  fondötenin tonu 040 Honey Beige. Benim cilt tonuma 1-2 ton kadar koyu geldi. Hızlı bir alışveriş olmuştu,neden bu tonu aldığımı hatırlamıyorum,muhtemelen stoklarda bulunan en uygun ton 040 olduğu içindir. Bu ürünün renk skalasına bakmak için buraya tıklayabilirsiniz. Renk skalasına bakıyorum da,sanırım benim tenime en uygun ürün 030 Medium Beige olurmuş.

Bu ürünün kapatıcılığı orta düzeyde. Sürdükten bir süre sonra cilde güzel bir şekilde oturuyor.SPF10 güneş koruması olması artı bir özellik.Pompalı şişesi çok hijyenik. Keşke 040 tonuna değil de,030 tonuna sahip olsaydım..
Biotherm Aquaradiance Loose Powder 'ın özellikleri Çilek'te şu şekilde belirtilmiş;


Ürünün fotoğraflarına gelirsek;
Ürün, çok fazla renk veren ve kapatıcı özelliği olan bir ürün değil,hatta transparan denilebilir. Ancak artı özellikleri çok fazla. Cilde ipeksi bir son dokunuş veriyor. İçindeki hafif ışıltılar ile cilt doğal bir parlaklığa kavuşuyor. Ürün miktarı çok fazla ve şu anda Çilek'te fiyatı gayet uygun.Gayet hafif,cildi germeyen ve ağırlık yapmayan bir ürün. Çok az bir miktarda ürün tüm yüze yetiyor,ürün kolayca tüm yüze yayılıyor.Kısacası ben çok memnun kaldım.

Bu ürünleri kullanarak yaptığım makyaja gelirsek;

Soldaki resimler cildimin makyajsız hali, sağdaki resimler sırayla fondöten,pudra ve allık uyguladıktan sonraki makyajlı hali. Şu sıralar dönemsel sivilcelenme problemi yaşadığım için fondötenin kusurları kapatmakta ne denli etkili olup olmadığını ölçebilirsiniz.


Ve göz makyajımda kullandığım ürünlere gelirsek;


Calvin Klein göz kalemi, Çilek alışverişim sonucunda hediye edildi,rengi şahane. Maybelline Affinitone Concealer sürümü oldukça rahat bir kapatıcı. Flormar Spider Lash ise günlük kullanımda çok memnun kaldığım bir rimel.

0 yorum:

Yorum Gönder